XVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne 24.7 - 30.07.2016

1. Cieszymy się z obecności w naszej parafii grup młodzieży z Rosji i Hiszpanii w ramach Światowych Dni Młodzieży. W poniedziałek wyjeżdżają do Krakowa, gdzie odbywać się będą centralne obchody ŚDM.

2. Uroczysta Msza św. wraz z pielgrzymami Światowych Dni Młodzieży o godz. 11.00. Zapraszamy również wszystkich parafian na Mszę św. pożegnalną pielgrzymów przeżywających Dni w Diecezji w ramach Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii w poniedziałek o godz. 9:00. (Mszy o godz. 8:00 nie będzie).
Adoracja i modlitwa różańcowa rozpocznie się w tym dniu o godz. 8:00.

3. Zapraszamy wszystkich parafian na wyjazd specjalnym pociągiem na spotkanie z Ojcem Świętym w Częstochowie 28 lipca. Spotkanie w kościele o godz. 00:00, wyjazd pociągu o 00:30. Pociąg powrotny o godz. 19:37, przyjazd do Pszczyny ok. 21:30. Jest to wyjazd bezpłatny. Pociągiem wraz z wiernymi będzie pielgrzymował ks. Proboszcz. Prosimy o jak najszybsze zapisanie się w zakrystii.

4. Uroczyste błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa odbędzie się w przyszłą niedziele 31 lipca po każdej Mszy św.

5. Można nabyć Kronikę parafialną w cenie 58 zł. Dziś przy głównych drzwiach kościoła, w tygodniu w zakrystii.

6. Księża mogą odprawić Msze św. w czasie swojego urlopu poza parafią. Intencje można składać w kancelarii.

7. Nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:30.

8. Sakrament pokuty i pojednania codziennie od wtorku do piątku w godz. 7:30 – 8:00 i 17:00 – 18:00. W soboty w godz. 7:30 – 8:00 i 17:00 – 18:00, w niedziele 15 min. przed każdą Mszą św.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie w godz. 7:15-8:00 i 17:00-18:00. W int. kapłanów w każdy czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 20:00. Zapraszamy także na adorację piątkową od porannej mszy, przez cały dzień i noc, aż do porannej mszy w sobotę.

10. Wszystkich parafian zachęcamy do udziału w Światowych Dniach Młodzieży i wspólnej modlitwy przez transmisje telewizyjną. Szczegółowy program w ogłoszeniach.

11. Bóg zapłać za złożone ofiary duchowe i materialne. Wszystkim parafianom i ich gościom życzymy radosnej Niedzieli i całego przyszłego tygodnia. Szczęść Boże!!!